Rezultati

Rezultati glede na datum

Rezultati glede na športno panogo

Končni rezultati slovenske reprezentance

Športna panoga Športnik / Ekipa Uvrstitev mesto Disciplina
atletika Filip Dominković 6.m kopje
  Jan Emberšič 11.m kladivo
  Jernej Gumilar 10.m 200 m
  Manca Starašinič 4.m daljina
  Matic Ian Gucek 12.m 400 m ovire
  Neža Dolenc 13.m sedmeroboj
  Nika Dobovšek 18.m 800 m
  Rok Makuc 7.m daljina
  Tjaša Zajc 16.m krogla
  Veronika Sadek 13.m 2000 m zap.
  Vid Botolin 3.m 3000 m
  Zala Istenič 7.m 100 m
cestno kolesarstvo Fabijan Kralj 65.m vožnja na čas
    35.m cestna dirka
  Jaka Špoljar 28.m vožnja na čas
    48.m cestna dirka
  Klara Čemažar 57.m vožnja na čas
    31.m cestna dirka
  Nino Polovič 43.m vožnja na čas
    46.m cestna dirka
  Nuša Moroz 27.m cestna dirka
    47.m vožnja na čas
  Vita Pilih 29.m vožnja na čas
    61.m cestna dirka
gimnastika-športna Gregor Turk 69.m mnogoboj
    51.m parter
    55.m drog
    62.m bradlja
    68.m konj z ročaji
    75.m krogi
    22.m preskok
  Hana Golob 64.m preskok
    72.m gred
    78.m mnogoboj
    79.m parter
    80.m dvovišinska bradlja
  Neža Erpič 69.m mnogoboj
    62.m dvovišinska bradlja
    60.m gred
    72.m parter
    77.m preskok
  Tim Jambriško 57.m parter
    66.m mnogoboj
    35.m drog
    63.m bradlja
    76.m konj z ročaji
    61.m krogi
    19.m preskok
  Zala Bedenik 39.m preskok
    62.m gred
    64.m mnogoboj
    67.m parter
      dvovišinska bradlja
judo Blaž Emeršič 9.m do 60 kg
  Diana Šterman 7.m do 48 kg
  Gašper Kokalj 9.m do 55 kg
  Lana Gregorčič 7.m do 52 kg
  Miha Rudolf 17.-26.m do 73 kg
  Nace Herkovič 7.m do 66 kg
  Nicki Norčič 5.m nad 70 kg
  Staša Kolar 9.m do 63 kg
  Tjaša Rozman Muha 9.m do 57 kg
  Urban Kuhar 17.-20.m do 81 kg
  Judo ekipa 9.-16.m ekipno
plavanje Črt Perme Modrijančič 29.m 100m hrbtno
    21.m 200m hrbtno
    14.m 200m mešano
  Hana Podbregar 27.m 200m prosto
    36.m 100m prosto
    34.m 50m prosto
  Jaka Pušnik 15.m 200m hrbtno
      400m prosto
    12.m 1500m prosto
    8.m 200m prosto
  Maks Jereb 41.m 100m prosto
      50m prosto
  Matjaž Krek Bašelj 16.m 1500m prosto
    25.m 400m prosto
  Miha Vintar 25.m 100m prosto
    20.m 200m prosto
    26.m 50m prosto
  Sara Mihalič 39.m 100m prosto
    8.m 200m prsno
    24.m 100m prsno
    20.m 200m mešano
  Tia Primc 23.m 200m delfin
    33.m 100m delfin
      200m prosto
    37.m 50m prosto
  Vid Lovšin 23.m 100m delfin
    11.m 200m delfin
  Zala Pogačar 27.m 200m delfin
    28.m 100m delfin
    30.m 200m mešano
rokoborba Nikola Šimunković 17.-27.m do 65kg GR
rokomet Rokomet ekipa 6.m rokomet
tenis Bor Artnak 33.-60.m posamezno
  Maj Premzl 17.-32.m posamezno
  Moške dvojice 17.-27-m dvojice
  Petja Drame 17.-32.m posamezno
  Pia Marija Rebec 33.-60.m posamezno
  Ženske dvojice 17.-25.m dvojice


Glavni sponzorji

Veliki sponzorji

Sponzorji